.

.

Тинејџерски Мутант Нинџа Тмнт Шредер Фигури

Тинејџерски Мутант Нинџа Тмнт Шредер Фигури

DEN 1.33

Количината на стоката
Това е достапна

Со повеќе од 12 точки на артикулација, овие бројки за акција се најдеталните бројки на ТМНТ некогаш направени! Секој од нив е уникатно извајан за да ги долови индивидуалните личности на ликовите од ТВ-шоуто ТМНТ.Смртоносен лидер на Злото Нога Клан, Шредер доаѓа неговиот меч и пар шурикен (фрлање ѕвезди). Соиграчи Основни Уништувач Препорачува Возраст : 8-11 Година. Препорачана Возраст : 8-11 Година. Земја На Потекло : Кина. Земја На Потекло : Кина. Слика/Кукла Големина : 5.25". Гушење Опасност Играчка Содржи Мермер : Не. Опасност Од Гушење Мали Делови : Да. Гушење Опасност Играчка Е Мала Топка : Не. Гушење Опасност Играчка Содржи Мала Топка : Не. Опасност Од Гушење : Да.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата