.

.

Ема и Мила екипаж на вратот А-линија со краток ракав фустан, брои, пакет

Ема и Мила екипаж на вратот А-линија со краток ракав фустан, брои, пакет

DEN 2.67

Количината на стоката
Това е достапна

Кога денот повикува на фустан, тоа е стилот на трепет ракав на Мила и Ема до спасување. Забавни ракави за трепет и лесна силуета А-линија го прават ова совршен избор. Овој уникатен дизајн ќе биде сè за што некогаш сонуваше! Совршено за секоја пригода, ова ќе биде нејзиниот нов омилен секојдневен фустан! Без разлика дали таа се упати кон играч или едноставно поминува време да чита дома или да го гледа своето омилено шоу, вашето малечко апсолутно ќе го сака овој фустан. Овој фустан е совршен за додавање на плакарот на вашето малечко! Екипаж. Кратки, трепети ракави. Печатење на сите. А-линија силуета. 60% памук/40% полиестер. Машина за перење. Увезени. Печатете го фустанот А-линија за девојчиња од Мила и Ема.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата