.

.

Спиење n 'игра пижами

Спиење n 'игра пижами

DEN 243.04

Количината на стоката
Това е достапна

Време на дремка, време на стомакот, во секое време! Детето мое новородено бебе спиење и игра е мека, лесна облека од 1 парчиња за вашето бебе. Го прилепува врвот на пети за лесни промени и удобност. Зачувајте ги овие одлични секој ден парчиња! Дете од моето новороденче Спиење и игра : 100% памук . прилепувања без никел за лесно блиску . Машинско миење ладно.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата