.

.

Сублимација Алуминиумска Легура Метални Празнини Метални Сублимација Празни Листови

Сублимација Алуминиумска Легура Метални Празнини Метални Сублимација Празни Листови

DEN 0.33

Количината на стоката
Това е достапна

Опис. Изработен од безбеден материјал, безбеден и издржлив за употреба, не е лесен за кршење, долг век на траење. Оваа ставка може да се користи како знак за слика, прикажувајќи ги вашите омилени модели на карактери, фотографии, зборови или литература и многу повеќе. Готовите слики се исто така одлични за подарување на семејството и пријателите. Карактеристики. - Боја : Сребрена. - Материјал : алуминиумска легура . - Големина : 15, 00Х10, 00Х0, 10см/5, 89Х3, 93Х0, 04ин . - Алуминиумска сублимација фото празни места, што може доволно вашата секојдневна употреба, пренос на слика или знак што ви се допаѓа. - Алуминиумска сублимација празните плочи се направени од безбеден материјал, обезбедуваат негова издржливост и практичност. . - Фина изработка, печатење со термички трансфер, не е лесно да се скрши, бојата не е лесно да исчезне. . - Овој лист од алуминиумски празни места е погоден за печатење свадбени фотографии, фотографии за бебиња, божиќен подарок итн. - Сублимација празни места производите можат да бидат поставени дома или канцеларија, партија и други места, кои исто така може да се земат како табла. Алуминиумска сублимација фото празни места, што може доволно вашата секојдневна употреба, пренос на слика или знак што ви се допаѓа. Алуминиумската сублимација празни плочи се направени од безбеден материјал, обезбедуваат неговата издржливост и практичност. Фина изработка, печатење со термички трансфер, не е лесно да се скрши, бојата не е лесно да исчезне. Овој лист од алуминиумски празни места е погоден за печатење свадбени фотографии, фотографии за бебиња, божиќен подарок итн. Производите за сублимација празни места можат да бидат поставени дома или канцеларија, партиски и други места, кои исто така може да се земат како табла.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата