.

.

Филе Чадор Конус Прстен Клин Приклучок За Двор Маса Отворање Чадор За Сонце Штанд

Филе Чадор Конус Прстен Клин Приклучок За Двор Маса Отворање Чадор За Сонце Штанд

DEN 415.84

Количината на стоката
Това е достапна

Карактеристики : * сосема нов и квалитетен.*Погоден за столбови за чадори со дијаметар од 38мм.*Погоден за секоја маса на тераса, чадор за сонце, чадор во дворот и други избори.* Спречете навалување или тресење предизвикано од ветер, помагајќи му на вашиот чадор во дворот да остане исправен .*Стабилизирајте го чадорот за двор за да ги намалите и спречите гребнатини и вдлабнатини предизвикани од триење.*Може да се користи во комбинација со маса и чадор за правилно правење на центарот за чадор на масата.Спецификации : *Материјал : Гума*внатрешен дијаметар : 38мм*Минимален надворешен дијаметар : 50мм*Максимален надворешен дијаметар : 69ммпакувана Содржина : 1 *Чадор Конусен Прстен Клин Забелешка : 1, вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од сликите прикажани на веб-страницата предизвикани од многу фактори како што се осветленоста на вашиот монитор и осветленоста на светлината.2, ве Молиме, дозволете мало (€2cm)рачно отстапување на мерењето за податоците. Погоден за чадор столбови со дијаметар од 38мм. Погоден за секоја маса на тераса, чадор за сонце, чадор во дворот и други избори. Спречете навалување или тресење предизвикано од ветер, помагајќи му на вашиот чадор во дворот да остане исправен. Стабилизирајте го чадорот за двор за да ги намалите и спречите гребнатини и вдлабнатини предизвикани од триење. Може да се користи во комбинација со маса и чадор за правилно правење на центарот за чадор на масата.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата