.

.

Иноа # 4. - Екстра Бургундска Кафеава Од Лореал Професионалец-Оз Боја На Коса

Иноа 4. - Екстра Бургундска Кафеава Од Лореал Професионалец-Оз Боја На Коса

DEN 1.33

Количината на стоката
Това е достапна

Лореал Професионалец користи технологија за кршење на земја и концентрирани формули за трансформација на косата. Овие производи се добри за сите типови коса. Дава совршена завршница со резултат во боја што е дури и од корени до краеви.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата