.

.

Кетијх-чн Жан Јакна Мажи Секојдневен Џеб Со Ревер Со Долги Ракави Измијте Ја Старата Тексас Јакна Црна, С

Кетијх-чн Жан Јакна Мажи Секојдневен Џеб Со Ревер Со Долги Ракави Измијте Ја Старата Тексас Јакна Црна, С

DEN 558.24

Количината на стоката
Това е достапна

Жан Јакна Мажи Секојдневен Џеб Со Ревер Со Долги Ракави Измијте Ја Старата Тексас јакна 2023сезона : Пролет и Aut . Пол : Мажи. Повод : Секојдневно. Тип На Шема : Цврст. Стил : Мода. Што добивате : 1 компјутер Шема На Палта : . Големина : S Биста : 104cm/40.94" Рамо : 44cm/17.32" Должина : 62cm/24.41" Ракав : 53cm/20.87"Големина : М Биста : 106cm/41.73" Рамо : 45cm/17.72" Должина : 63cm/24.80" ракав : 53cm/20.87"Големина : L Биста : 108см/42.52" рамо : 46см/18.11" должина : 64см/25.20" ракав : 54см/21.26"големина : xl биста : 112см/44.09" рамо : 47см/18.50" должина : 65см/25.59" ракав : 54см/21.26"големина : xxl биста : 116см/45.67" рамо : 50см/19.69" должина : 66см/25.98" ракав : 55см/21.65"големина : хххл Биста : 118см/46.46" рамо : 51см/20.08" должина : 67см/26.38" ракав : 55см/21.65" материјал : Нашите Мажи Жан Јакна Е Изработена од 95% памучен тексас, овие тексас Јакни Се изработени од мека и удобна ткаенина, Издржливиот тексас нуди удобност, мобилност и Разноврсност. ПРИЛИКИ : овие тексас јакни за дами се совршени за различни прилики : бизнис, носење на работа, канцеларија, шопинг, одмор, одмор, секојдневен, пикник, рокабили, фестивал, свеченост, прослава, свадбена забава и секојдневен живот. ПОЈАВУВАЊЕ : Овој жан јакни е апсолутно мора! Без разлика дали е стилизиран со хеланки, или во комбинација со резервоар елек, преку здолништа или фустан. Пар совршен со панталони, патики, чизми, сандали и така натаму. ПОДАРОК : Совршен За мажи, девојки, тинејџери, тинејџери, дами или студенти. Дами тексас јакна е исто така подарок за пријателите. Водич за перење : Се препорачува машинско перење во ладна вода.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата