.

.

Лубеница Вртлог Фустан

Лубеница Вртлог Фустан

DEN 281.44

Количината на стоката
Това е достапна

Овој мек мек, резервоар, вкрстен фустан од лубеница е светол и смел. Вашето дете ќе го сака вртењето што го има овој фустан. Сигурно ќе биде омилен! Нарачајте го вашиот фустан денес! Големини 12 месеци-12 придружете се на нашата група На Facebook за информации за нови изданија, продажба и многу повеќе!!https : // / групи / 201188033896837/?реф=сподели Лубеница Вртлог Фустан.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата