.

.

Бомото Менс Памук Хавајски Кошули Копче Надолу Краток Ракав Плажа Кошули Лето Повик Алоха Кошули

Бомото Менс Памук Хавајски Кошули Копче Надолу Краток Ракав Плажа Кошули Лето Повик Алоха Кошули

DEN 3.00

Количината на стоката
Това е достапна

Опис : . Пол : Мажи Човек, Господин, Машки, Момчиња. Стил : Мажи Обична Кошула Со Кратки Ракави, Летна Кошула На Плажа, Хавајски Цветни Врвови За Печатење, Кошула Со Копчиња Надолу. Тип На Шема : Шарена Шема На Ленти, Цветен Принт, Копче. Боја : Портокалова, Сина, Зелена, Цветна, Кафе, Каки, Кајсија, Црвена Цветна (Опционално). Големина : М, Л, XL, XXL, 3 XL (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме). Материјал : 35% Полиестер, 65% Памук. Деколте : Ревер. Должина На Ракавот : Краток Ракав. Сезона : Пролет, Лето. Прилики : Секојдневен, Патувачки, Одмор, Работа, Забава, Секојдневно, Состаноци, Филмови. Карактеристики : . 1. Едноставна, но модна кошула со краток ракав што ќе ви се допадне. Оваа кошула за вратот на реверот е неопходна за оваа пролет и лето. 2. Совршен со панталони, фармерки и хеланки, може да се носат кога датираат, работат, патуваат, партија, повик, одмор, итн. 3. Секојдневен стил, погоден за работа, канцеларија, датум и враќање дома. Содржина На Пакетот : . 1 х Кошула (други Додатоци не се вклучени). Совети : . 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!. 2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот. 3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см). . Стил-Човек Шарени Шема Лента Краток Ракав Кошула Цветни Дизајн Кошула Повик Блузи. Материјал-35% Полиестер, 65% Памук. Ткаенината е мека и еластична, удобна за вашата кожа. Дизајн-Обична шарена шема на ленти кошула со кратки ракави, тоа е модерно. Повод-Едноставен и природен дизајн го прави овој резервоар за туника совршен за работа, секојдневна, празнична забава, пикник, секојдневно носење. Мерење-ве Молиме погледнете ја нашата табела со големини во втората детална слика. Совети : табелата со генерички големини не е нашата големина.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата