.

.

4-Сезони Ц Црево За Ладење Одговара изберете: 1995-ФОРД КОНТУРА, 1995 - МЕРКУР МИСТИК

4-Сезони Ц Црево За Ладење Одговара изберете: 1995-ФОРД КОНТУРА, 1995 - МЕРКУР МИСТИК

DEN 1.33

Количината на стоката
Това е достапна

Одговара на следниве возила : Ford Contour1995 (подмодел : GL, GL Sport, LX, LX Sport) 2.0 L1996 (подмодел : GL, LX, Sport) 2.0 L1996 (submodel, LX, Sport) 2.0 LMERCURY Mystique1995 (подмодел : База, GS, GS Spree, LS) 2.0 L1996 (подмодел : гс, Лс) 2.0л1997 (подмодел : ГС, лс) 2.0 Л 4-сезони ОЕ ЗАМЕНА А/ц ЛАДИЛНО СРЕДСТВО ЧУВАЈТЕ го вашето Возење да работи сигурно ЛАДНО Со ПРЕМИУМ, подготвен за Враќање на дизајнот НА 4-СЕЗОНИ' Ое Замена А/Ц Ладилни Црева. Четири Сезони е водечки автомобилски резервен снабдувач на делови од системот за климатизација и ладење.Прецизно формирани според барањата ЗА ОЕ за подготвена вклопување и сигурна функцијапремиум-одделение, високо издржлив дизајн повеќекратни марки и модели опфатени строги процеси за обезбедување квалитет преземени за да се гарантира Безбедна, Супериорна Количина На перформанси Продадена : Продадена Поединечно Дополнителни Функции Материјал : Алуминиум / гума.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата