.

.

Мали Девојки Чевли Sports И Зимски Подни Спортови Рамно Дишење Светло Високо Врвни Еднобојни Детски Чевли

Мали Девојки Чевли Sports И Зимски Подни Спортови Рамно Дишење Светло Високо Врвни Еднобојни Детски Чевли

DEN 0.33

Количината на стоката
Това е достапна

Големина : 23 Insole Должина : 14.5 CM/5.7" Препорачана Возраст : 2-2.5 Години НАС : 8.5 велика БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 24 Погоден За : Деца Големина : 24 Insole Должина : 15 CM/5.9" Препорачана Возраст : 2.5-3 Години со НАС на : 9 велика БРИТАНИЈА : 8.5 ЕУ : 25 Погоден За : Деца Големина : 25 Insole Должина : 15.5 CM/6.1" Препорачана Возраст : 3-3.5 Години НАС : 9.5 велика БРИТАНИЈА : 9 ЕУ : 26 Погоден За : Деца Големина : 26 Insole Должина : 16 CM/6.3" Препорачана Возраст : 3.5-4 Години, НИ : 10 велика БРИТАНИЈА : 9.5 ЕУ : 27 Погоден За : Деца Големина : 27 Insole Должина : 16.5 CM/6.5" Препорачана Возраст : 4-4.5 Години НАС : 10.5 велика БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 27.5 Погоден За : Деца Големина : 28 Insole Должина : 17 CM/6.7" Препорачана Возраст : 4.5-5 Години НАС : 11 велика БРИТАНИЈА : 10.5 ЕУ : 28 Погоден За : Деца Големина : 29 Insole Должина : 18 CM/7.1" Препорачана Возраст : 5.5-6 Години НАС : 12 велика БРИТАНИЈА : 11.5 ЕУ : 29.5 Погоден За : Мало Дете Големина : 30 Insole Должина : 18.5 CM/7.3" Препорачана Возраст : 6-7 Години НАС : 12.5 велика БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 30 Погоден За : Мало Дете Големина : 31 Insole Должина : 19 CM/7.5" Препорачана Возраст : 7-8 Години НАС : 13 велика БРИТАНИЈА : 12.5 ЕУ : 31 Погоден За : Мало Дете Големина : 32 Insole Должина : 19.5 CM7.7" Препорачана Возраст : 8-9 Години НАС : 13.5 велика БРИТАНИЈА : 13 ЕУ : 31.5 Погоден За : Мало Дете Големина : 33 Insole Должина : 20.5 CM/8.1" Препорачана Возраст : 9.5-10 Години НИ се на : 1.5 велика БРИТАНИЈА : 1 ЕУ : 33 Погоден За : Големите Деца Големина : 34 Insole Должина : 21 CM/8.3" Препорачана Возраст : 10-10.5 Години НАС : 2 велика БРИТАНИЈА : 1.5 ЕУ : 33.5 Погоден За : Големите Деца Големина : 35 Insole Должина : 22 CM/8.7" Препорачана Возраст : 11-11.5 Години НАС : 3 велика БРИТАНИЈА : 2.5 ЕУ : 35 Погоден За : Големите Деца Големина : 36 Insole Должина : 22.5 CM/8.9" Препорачана Возраст : 11.5-12 Години НАС : 3.5 велика БРИТАНИЈА : 3 на ЕУ : 35.5 Погоден За : Големите Деца Големина : 37 Insole Должина : 23 CM/9.1" Препорачана Возраст : 12-12.5 Години НАС : 4 велика БРИТАНИЈА : 3.5 ЕУ : 36 Погоден За : Големите Деца За Одење И Удобност . Удобни Чевли за Одење - Меко стапало и стапала оставете ги нозете на вашето дете удобно да се одморат и нема да ги повредат нејзините мали стапала. Таа нема да се чувствува уморна при одење поради лесната карактеристика на . ❀[Шарени и Специјални] : со уникатен и посебен цртан филм и дизајн на бои, можете да изберете секој што ви се допаѓа. Вашите деца дефинитивно ќе бидат задоволни со нашите чевли за мали деца. ❀[Одличен Фестивалски Подарок] : нашите новородени чевли се одличен подарок со убав и нежен дизајн и квалитет и тие се избор за вашите прекрасни деца. детски чевли. ДИЗАЈН ШТО ДИШЕ-горниот Дел од чевлите за одење на бебето, им овозможува на нозете на вашето дете да дишат. Вашето дете може удобно да ги носи нашите чевли за бебешки чорапи во текот на целиот ден. Нема да има влага. Нашите бебешки чевли се загреваат во зима и ладни во лето. Тоа може да се користи удобно во сите сезони. ПРИЛИКИ : чевлите На Момчето и девојчето се натпревар за секој фустан, забава, училиште или секојдневно носење. ●МЕКИОТ, Лесен и анти-лизгачки ѓон е добро изработен за да направи одењето да се чувствува природно. Доколку имате какви било прашања, слободно контактирајте не и ние ќе ви го решиме што е можно поскоро.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата