.

.

Tuphel Industries Bath Time Смешно мачки цртан филм миленичиња дизајн wallидна плакета од Гери Патерсон

Tuphel Industries Bath Time Смешно мачки цртан филм миленичиња дизајн wallидна плакета од Гери Патерсон

DEN 2.00

Количината на стоката
Това е достапна

Нашите wallидни плаки започнуваат како висококвалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираат на трајно дрво MDF. Секое парче е завршено со рака и доаѓа со свеж слој фолија на страните за да му даде јасен чист изглед. Димензии : 13 x 0,5 x 19 инчи - Оваа преголема верзија е 40% поголема од нашиот стандард. Нашите wallидни плаки започнуваат како висококвалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираат на трајно дрво MDF. Секое парче е завршено со рака и доаѓа со свеж слој фолија на страните за да му даде јасен чист изглед . Подготвени за виси - Не е потребна инсталација или хардвер. Дизајн од Гери Патерсон.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата