.

.

Приклучок за Вентил за декомпресија ЗА HUSQVARNA 288XP

Приклучок за Вентил за декомпресија ЗА HUSQVARNA 288XP

DEN 142.40

Количината на стоката
Това е достапна

Опис : -Фитмент : За Хускварна 268 281 288 450 455 460 555 575 576 XP 2063 2065 2071 2083 2159 2163 2165 CS2156 Моторна Пила-Заменете Го Бројот На Делот за 503715301 Спецификации на производот : Боја : како што е прикажано материјал : Вклучен пластичен пакет : 1 x вентил За декомпресија : 1. Вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од сликите прикажани на веб-страницата предизвикани од многу фактори како што се осветленоста на вашиот монитор и осветленоста на светлината.2. Ве молиме дозволете мало рачно отстапување на мерењето за податоците. Приклучок за Вентил за декомпресија ЗА HUSQVARNA 450 455 460 555 575 576 268 281 288 XP.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата