.

.

Чудо на нација Девојки девојки Сенка Сенка Роуз Божиќна фустан и Струг, сет од 2 парчиња, големини 2Т-5Т

Чудо на нација Девојки девојки Сенка Сенка Роуз Божиќна фустан и Струг, сет од 2 парчиња, големини 2Т-5Т

DEN 2.67

Количината на стоката
Това е достапна

Нејзиниот празник е едноставен како 1,2,3! Цела оваа сезона прилики повикуваат на лесна облека од 2 парчиња поставена од Wonder Nation во кој има шарен фустан со координативна јакна. Продаден исклучиво на. Сет со 2 парчиња вклучува : фустан и грмушка. Фустан : екипаж; Дизајн на ленти со сенка; Цветен принт. Смеж : Faux Velvet. Печатење/постава : 100% полиестер; Кадифе : 95% полиестер/5% спандекс. Машина за перење. Увезени. Одморен фустан и облека со 2 парчиња облека за девојчиња за деца од Wonder Nation.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата