.

.

Женско Патување Колекција Клин Танга Сандали

Женско Патување Колекција Клин Танга Сандали

DEN 2.67

Количината на стоката
Това е достапна

Вашата колекција обувки е нецелосна без Колекцијата Патување Бјанка Клин Танга сандала. Оваа Сандала Со т-ремен е совршена за носење на топло време, а дизајнот со двојна тока и ременот за потпетици го завршуваат овој уникатен стил. Амортизираната влошка обезбедува долготрајна удобност и амортизирање на нозете.Карактеристики и Придобивки Дизајн на Двојна брава потпетица со ремени изматена вошка од вештачка кожа Гумена надворешна ѓон Висина На Петицата : 2 1/4-инчи. Тип На Пета : Клин . Висина на платформата : 1-инчен. Ширина На Чевли : Средна. Тип На Затворање : Тока. Тип На Ремен : Т-Ремен. Стил На Прсти : Отворен. Поставата : Вештачка Кожа. Горен Материјал : Вештачка Кожа. Надворешен Материјал : Гума. Подножје : 8 ММ Тру Удобност пена. Сите мерења се приближни и се направени со помош на големина 6. Забележете дека мерењата може малку да се разликуваат според големината.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата