.

.

Buffalo Games 300-парчиња злато сега она што ја мешаат сложувалката сложувалка

Buffalo Games 300-парчиња злато сега она што ја мешаат сложувалката сложувалка

DEN 175.84

Количината на стоката
Това е достапна

Сега, што е сложувалка од 300 парчиња сложувалка од колекцијата злато во Бафало игри. Парче заедно забавна и трендовски типографија со златните загатки од 300 парчиња. Зборовите „сега што“ се смели и центрирани во злато. Опкружени се со црно -бела мермерна позадина. Црната мермерна боја се врти наоколу и ткае во и надвор од буквите како чад. Бафало игри - злато - сега што. Содржи сложувалка од 300 парчиња сложувалка. Завршената големина на оваа загатка со злато од 300 парчиња во Бафало е 15 x 21,25 инчи. Постер за целосна боја 11,75 ”x 18” вклучен во референца додека ја склопувате вашата загатка. Премиум кутија за подароци со букви од злато фолија и кутија за внатрешни работи завиткани од злато. Мерки за кутии 5,75 ”x 5,75” x 7,85 ”. Кутијата во стилот на фиоките се отвораат со табулаторот за влечење со лента, без кинење или лепак вклучува пластична кеса за да ги задржите сите ваши парчиња на едно место во кутијата.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата