.

.

Garanimals девојки за бебе и мали деца Велур Топ со долги ракави, големини со месеци-5t

Garanimals девојки за бебе и мали деца Велур Топ со долги ракави, големини со месеци-5t

DEN 0.33

Количината на стоката
Това е достапна

Симпатична и пријатна! Овој врвен велур од долги ракави од Garanimals доаѓа во удобно, опуштено вклопување со најразлични забавни отпечатоци, бои и мека завршница за да ја задржи нејзината стилска и покриена во студени денови. Спарете го овој пуловер со џегингс на Garanimals или печатени хеланки за симпатична облека од денот! Исклучиво на. Материјал : 95% полиестер/5% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Fit : Редовно. Деколте : екипаж. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Долго. Ockебови : Ништо. Карактеристики : меко, велурско тело; контрастни отпечатоци. OEKO-TEX ® Стандард 100 Сертифициран : 19.Hus.90770. Велур на девојчињата за бебиња и мали деца од Гаранималс.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата