.

.

Големина На Лажичка за отпадоци: Пакување од 2

Големина На Лажичка за отпадоци: Пакување од 2

DEN 2.00

Количината на стоката
Това е достапна

ХДП Големина На Лажичка За Отпадоци : Пакување од 2 чисти и лесни начини за складирање на неуредни топки за отпадоци. Лажичката за отпадоци е издржлива и корисна за кутии за отпадоци за мачки дизајнот со дупчиња и долгата рачка го олеснуваат чистењето Направено од долготраен нерѓосувачки челик и пластика Со должина од 13 инчи.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата