.

.

Без граници на рамото на рамото на рамото на јуниорите

Без граници на рамото на рамото на рамото на јуниорите

DEN 1.33

Количината на стоката
Това е достапна

Останете удобно и останете во тренд со овој лесен алатка од без граници. Овој симпатичен врв е совршен за вашата облека за одење без разлика дали работите од дома или уживате во релаксирачки викенд во кој има силуета надвор од рамо. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина M. Off-the-рамо деколте. Faux placket со копчиња од кокос. Функционален џеб за лепенка. 3/4 ракави. 100% рајон. Машина за перење. Увезени. Theенски три четвртина ракав ткаен врвот од без граници.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата