.

.

Женски Јога Панталони Обична Компресија Хеланки Жени Ѕвонче Дното Панталони Јога Разгореа Хеланки За Дами Јога Панталони Против Типот Висок Појас Одблесокот Трен

Женски Јога Панталони Обична Компресија Хеланки Жени Ѕвонче Дното Панталони Јога Разгореа Хеланки За Дами Јога Панталони Против

DEN 0.67

Количината на стоката
Това е достапна

Големина : С Половината : 65см/25.59" колк : 90см/35.43" Препорачана тежина : 45-49кг Препорачана висина : 155-160см Големина : М Половината : 72см/28.35" Колк : 93см/36.61" Препорачана тежина : 49-52, 5 кг Препорачана висина : 160-165см Големина : Л Половината : 79см/31.10" колк : 96см/37,80" препорачана тежина : 52,5-60кг препорачана висина : 165-170см големина : xl половината : 86см/33,86" Колк : 99см/38,98" Препорачана Тежина : 60-70кг препорачана висина : 165-170см обична Компресија Хеланки женствени жени панталони од дното на ѕвончето Јога Разгорени Хеланки за дами Јога Панталони v Тип панталони За Вежбање Со Висок струк карактеристики : ткаенината ја отстранува потта, не проѕирна И ултра мека Со 4-насочна технологија На истегнување Како Второслојна Кожа На Вашето Тело.Нашите јога панталони се дизајнирани Со Висок Пораст и Рационализирано Сечење На Колковите што прекрасно ќе ја истакне вашата фигура.Нашите панталони за вежбање за жени би биле ваш Избор или За работа или за секојдневна облека, овие јога панталони за жени може да се совпаднат со разновидна облека и чевли на сите видови различни работни места брзо сушење, дишење, четиринасочна еластичност, ткаенина, непроѕирно, лесно сквотирање, свиткување, движење и истегнување. Моден изглед, дизајн со широки нозе, модерен. Погоден за дами од сите типови на тело. Носете стилски секојдневни јога хеланки.Инструкции за перење : машина за перење Во торба за перење. Измијте во ладна вода, ве молиме не користете белило впие.Обична Компресија Хеланки Феминина Жени Ѕвонче Дното Панталони Јога Разгореа Хеланки За Дами Јога Панталони Против Тип На Висок Струк Одблесокот Тренингот Панталони Хеланкиматеријал : Најлон, Спандекс боја : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!) Тежина на пакетот : 260gpackage големина : 20x15x5cm, (ве Молиме дозволете 1-3mm грешка поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.) Лесен Стил : Паровите Лежат Со Вашите Омилени Маици, Врвови на Култури и Спортски Градници. Прилики : Овие Секојдневни Јога Хеланки Се Погодни За Вежбање,Фитнес,Трчање,Пешачење,Возење Велосипед, Скијање И Лизгање На Мраз.Тие Ќе Ве Одржат Во Леснотија.Растегливата Ткаенина Ве Тера Да Имате Слободно Движење Направете Ги Овие Хеланки За Жени Јога Панталони За Вежбање Или Излегување. јога панталони со џебови за жени. црни јога панталони за жени. хеланки за жени со џебови.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата