.

.

Кеси со вкрстено тело За Жени Трендовски Училишни Материјали Ранец Модни Дами Мултифункционален Ретро Рачен Гласник Со Голем Капацитет

Кеси со вкрстено тело За Жени Трендовски Училишни Материјали Ранец Модни Дами Мултифункционален Ретро Рачен Гласник Со Голем

DEN 383.84

Количината на стоката
Това е достапна

Елфиндеа Кеси За Вкрстено Тело За Жени Трендовски Училишни Материјали Ранец Модни Дами Мултифункционален Ретро Рачен Гласник Со Голем Капацитет Треба Пол : Женитешесата е совршена во изработката. Елегантниот дизајн може да го покаже вашиот прекрасен темперамент.Материјал : најлонска должина на ременот за Рамо : 120см/47,24"Содржина На Пакетот : 1пц тип На Чанта : Торба За Рамо,Дизајн На Гајда За Гласник : Цврст Стил На Боја : Мода Затворен начин : Опис : Големина : 49см(Л)x12см(W)x35см(Ч)/19,29(Л)x4, 72(W)x13, 77(Ж)"Применливи Сцени : Одмор,банкет, патување, шопингповеќе хуманизиран дизајн За Вас. Многу е погоден За свадбена забава, топка, секојдневно секојдневно носење, патување, канцелариска пригода.Одличен подарок за вашиот пријател,вашето семејство или yourself.is малку мирис од новата торба нормално, ќе се распрсне преку белешка : 1.Сите димензии се мерат рачно, може да има отстапувања од 2-3 см; 2.Поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот. Благодарам!воздух; може да има мали набори, но не грижете се,се враќа во нормала по некое време користење и не влијае на изгледот и употребата, ве молиме бидете сигурни .Вашата убавина никогаш не е дефинирана-Елфиндевојувајќи ви пријатно шопинг искуство! ЕЛФИНДЕА Крстот Торби За Жени Трендовски Училишни Материјали Ранец Модни Дами Голем Капацитет Мултифункционален Ретро Рака Гласник Треба. Бојата И Големината На Торбата : Кафеава;една големина. Материјалот На Торбата : Најлон. Прилика : Чантата Е Погодна За Секојдневно Носење,Одмор,Канцеларија,Забава И Одмор Итн. Висококвалитетен Материјал : Чантата Е Изработена Од Мека, Растеглива И Мазна Ткаенина И Не Е Лесно Да Избледат. Специјален Дизајн И Уникатна Структура : Длабоко Сакана Од Луѓето,Чантата Е Суштинска Торба За 2023 Година. Совршен Подарок : Чантата Е Толку Совршена. Можете Сами Да Ја Носите Или Да Им Ја Подарите На Вашите Најблиски Или Пријатели. Висококвалитетна Услуга : Ние Ќе Ви Служиме Од Срце И Ќе Ви Обезбедиме Висококвалитетна Услуга По Продажбата На Торбата.Ако Имате Било Какви Прашања, Ве Молиме Консултирајте Се Со Нас~ Ви Посакувам Среќен Шопинг~.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата