.

.

Колекцијата За Декор На Домот Ступел Бескрајниот Циклус Цветна Типографија Врамена Ѕидна Уметност

Колекцијата За Декор На Домот Ступел Бескрајниот Циклус Цветна Типографија Врамена Ѕидна Уметност

DEN 0.33

Количината на стоката
Това е достапна

Во моментот кога ќе завршите едно оптоварување, има друго, но можете да го земете сето тоа со насмевка ако Ја Имате Колекцијата За Декор На Домот Ступел, Бесконечен Циклус Цветна Типографија Врамена Ѕидна Уметност што го украсува ѕидот на вашата перална. Овој дизајн на литографија гикли е монтиран на дрво и подобрен со ефект на мозочен удар со текстурирана четка. Се вклопува во рамка од зрно од абонос дрво и е подготвена за закачување. Оваа врамена ѕидна уметност се нуди по ваш избор на достапна големина.Димензии : 11w x 1.5 d x 14h во.16w x 1.5 d x 20h во. Изберете од достапните опции за големина. Само за внатрешна употреба. Разнобојна ѕидна уметност. Акрилна текстура ѕидна уметност со дрвена рамка. Раката се протегала на рамката. Уметнички дела Од Кејти Дукет.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата