.

.

Еуфорија Бесконечна За Жени Од Келвин Клајн, Парфем За Прскање ЕДП За Жени, 4. оз

Еуфорија Бесконечна За Жени Од Келвин Клајн, Парфем За Прскање ЕДП За Жени, 4. оз

DEN 458.72

Количината на стоката
Това е достапна

Разгалете се кога ќе намачкате малку бескрајна еуфорија од келвин клајн. Дизајниран имајќи ги предвид жените, овој прекрасен мирис комбинира цветни ноти на роза, виолетова и цреша со сочни ноти на мандарински портокал и бергамот. Воведен во 2005 година, овој мирис ве опкружува со претрупан мирис што ќе ве направи во центарот на вниманието. Бескрајната еуфорија е совршен избор кога сакате да се освежите за романтична ноќ во градот. Келвин Клајн Бескрајна Еуфорија Парфем Спреј За Жени 4.2 мл.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата