.

.

Трговска марка ликовна уметност Да се ​​биде глупо мандала обоена платно уметност од Кети Г. Аренс, бела мат, рамка од бреза

Трговска марка ликовна уметност Да се ​​биде глупо мандала обоена платно уметност од Кети Г. Аренс, бела мат, рамка од бреза

DEN 719.84

Количината на стоката
Това е достапна

Подготвени да се претставиме со презентацијата што може да се претстави во разни големини на трговската марка ликовна уметност „Да се ​​биде глупо мандала обоена“ уметност од платно од Кети Г. Аренс, бел мат, рамка од бреза : уметник : Кети Г. Аренс. Предмет : Апстракт. Стил : современ. Подготвени да висат. Висок квалитет. Печатено со употреба на giclee, што е напреден процес на изработка на печатење. Репродукциите се практично разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата