.

.

Црвена Кап® Машка Двобојна Кошула На Екипажот Со Долги Ракави

Црвена Кап® Машка Двобојна Кошула На Екипажот Со Долги Ракави

DEN 1.00

Количината на стоката
Това е достапна

Оваа работна кошула со копчиња со долги ракави е стилизирана за денешните автомобилски работници со исправен долен раб што изгледа паметно без разлика дали е напикана или не. Издржливата ткаенина рипстоп не само што спречува кинење, туку ја отстранува потта, одржувајќи ве поладни во парни ситуации. Изберете ја должината на ракавот и одговарајте со скриени копчиња за да ги задржите вашите проекти без гребење. Блокирањето на боите помага да се сокријат вообичаените дамки благодарение на стратешки поставените потемни панели. Правиот Раб изгледа професионално без разлика дали е напикан или изоставен. Технологијата Touchtex обезбедува удобност за дишење, трајни бои и отпорност на дамки. Практичниот Џеб со Ракави држи пенкала, мерачи и мали алатки на дофат. Ексклузивната Ткаенина Рипстоп е лесна и дише, но 75% посилна од обичните ткаенини за работна облека. Покриените Копчиња ги одржуваат обоените површини полирани и заштитени. Индустриски перење пријателски.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата