.

.

Инктастична Симпатична Ирваси Со Зелен Лак Подарок Бебе Момче или Бебе Девојка Боди

Инктастична Симпатична Ирваси Со Зелен Лак Подарок Бебе Момче или Бебе Девојка Боди

DEN 319.84

Количината на стоката
Това е достапна

Бидете празнични со нашите Ирваси со Лак За Новороденчиња. Inktastic Симпатична Ирваси Со Зелен Лак Новороденче Краток Ракав Боди Унисекс Ретро Хедер Црвено 12 Месеци. Прекрасен зимски подарок за туширање за бебиња!. Бидете празнични со нашите Ирваси со Лак За Новороденчиња. Нашето унисекс едноделно бебешко боди прави уникатен подарок за облека за новороденчиња, бебиња, доенчиња, тушеви за бебиња и идни мајки. Брзо и лесно менување пелени со засилено затворање со три прилепувања. Цврстите бои се 100% Памук, други Се Мешавина од Памук/полиестер или памук/полиестер/вискоза. будлбуг графика божиќ елен роденден партија црвениот нос рудолф дедо мраз санта едно парче новороденче ползавец.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата