.

.

Вештачка Трева Трева 14 СТАПКИ 30 СТАПКИ, 0,8 Дебела Реална Синтетичка Лажна Трева Висина На Тепих Мека Астротурф Мат За Надворешно Милениче Куче Градина Тревник Пејз?

Вештачка Трева Трева 14 СТАПКИ 30 СТАПКИ, 0,8 Дебела Реална Синтетичка Лажна Трева Висина На Тепих Мека Астротурф Мат За Надворешно

DEN 3039.84

Количината на стоката
Това е достапна

●Безбедност и Издржливост} висината На вештачката трева е околу 0,8 " /20мм. безбедно е детето и домашните миленици да играат на неа. Изработени од боја од 154 тони, меки и бујни материјали. Поеластична од природната трева, не толку лесна за носење и кинење, обезбедувајќи ви зелено и уживање во тревникот во текот на целата година.●Самостојна Инсталација Треба да ја ставите и расукате синтетичката трева на вашиот двор. Лесно за сечење до саканата големина или форма. тревата наназад со чешел ако мислите дека тревата е срамнета со земја.`+Лесно За Чистење. Лажната трева има дренажни дупки кои можат да помогнат водата лесно да се исуши. Нема потреба од косење, наводнување и ѓубрење, заштедувајќи време и пари. Лесно се чисти, едноставно исплакнете со вода и исушете го воздухот.●Широка Примена}вештачка трева трева може да се користи во широк спектар на поставки, вклучувајќи заден/преден двор, дрвена палуба, двор, покрив, подлога за миленичиња, под во градинка, палуба за базен итн. Ова е совршено за вас ако имате екстравагантна покривна градина или минутен балкон.Quality Garantery ® секој производ во асортиманот е темелно тестиран според највисоките стандарди за изведба, обезбедувајќи конзистентност на квалитетот, издржливоста и стабилноста на бојата во текот на неговиот животен век. Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте не. Вештачка Трева Трева 14 FT X 30 FT, 0.8" Дебела Реална Синтетичка Лажна Трева Килим 20мм Висина Мека Астротурф Мат за Надворешно Милениче Куче Градина Тревник Пејзаж Затворен Балкон Кампување.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата