.

.

Пимфилм Јакни За Жени Модни Удобни Женски Палта Жешка Розова М

Пимфилм Јакни За Жени Модни Удобни Женски Палта Жешка Розова М

DEN 639.84

Количината на стоката
Това е достапна

Моден дизајн,, висок квалитет!Пол : Тип На Женска Шема : еднобојните бои може да бидат малку различни во зависност од компјутерот и поставките сезона : Зимскиот Пакет вклучува : 1 еез дебелина на палтото : Стандардни Ocassions : овојrenchот палто е за aut, зима. Топло и удобно, Добро усогласено со сите алишта.●Карактеристики : Специјално печатење ткаенина, шарено виножито, моден фронт, Секојдневно лабаво вклопување и елегантен, Ласкав, прекрасен врв.Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред вас !!!Ве молиме, дозволете 1-3см да се разликува поради рачно мерење, благодарение (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 инчи)Материјал : полиестер ● Материјал : 100% полиестер. мека Плетена, лесна ,пријателска за кожата, многу удобна за носење. Јакна Мантил Надворешна Облека Кардиган.Должина на ракавот : Долга Пригода : Дневна, Надворешна Јакна Јакна Женска Шема Тип : цврст. Должина На Ракавот : Долго. ●Карактеристики : Специјално Печатење Ткаенина, Шарено Виножито, Моден Фронт, Секојдневно Лабаво Вклопување И Елегантен, Ласкав, Прекрасен Врв. Ве Молиме Споредете Ги Големините На Деталите Со Вашите Пред Вас !!!. Ве молиме Дозволете 1-3см Се Разликува Поради Рачно Мерење, Благодарение (Целото Мерење Во См и Ве Молиме Забележете 1см=0,39 инчи). Руно Јакна Жени, Зимски Јакни, Y2 K Јакна Топло, Качулка Надолу За Жени, Жени Модни Зимски Палта.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата