.

.

Herman Survivorsенски женски каснат композитни пети работи за работа

Herman Survivorsенски женски каснат композитни пети работи за работа

DEN 2.00

Количината на стоката
Това е достапна

W hs cassle гумена надворешна плоча за зафат. Ева Мидало за перница и поддршка. Enduropro анти-заморска инло за перница. Композитен пети за заштита. Висока абразија горниот за долготрајно абење. Полиестер : 52,27%. Не измијте. Земја на потекло : Кина.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата