.

.

Ирваси Рогови Руно Ленти, Божиќ, Облека Додатоци

Ирваси Рогови Руно Ленти, Божиќ, Облека Додатоци

DEN 207.84

Количината на стоката
Това е достапна

Какви игри играат ирвасите? Фрлете ги овие ленти за глава од ирваси и дознајте! Забавен додаток на Вашите Божиќни материјали и додатоци за костими, овие ленти за глава на ирваси можат да направат секој да се чувствува Како Дашер, Танчерка, Виксен и сите останати. Руно. 7" х 24 " круг. со прицврстувач на допир. 7" х 24 " круг. со прицврстувач на допир.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата