.

.

Голем жолт полиестерска мрежа Економија елек

Голем жолт полиестерска мрежа Економија елек

DEN 303.20

Количината на стоката
Това е достапна

Се среќава со ANSI/ISEA 107-2015 Класа 3 - Тип Р, елек од полиестерска мрежа со затворање на патент, 2 "рефлексивна лента, 1 MIC Tab, џебови : 1 Надворешно размавта лево градите, 1 внатрешно долно пенкало/фенерче. Окуномикс Голем жолт полиестер/ Економичен елек.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата