.

.

Богатства Каролина Едрење Лекции Едрилици Стакло Сечење Одбор Големи

Богатства Каролина Едрење Лекции Едрилици Стакло Сечење Одбор Големи

DEN 1.00

Количината на стоката
Това е достапна

Каролини Богатства JMK1077 LCB Едрење Лекции Едрилици Стакло Сечење Одбор Голем, 12h x 16w, разнобојни Големи Калено Стакло Сечење Одбор Од Каролини Богатства шарени кујна производ линија е отпорна на топлина и треба да биде само миење раце. Оваа даска за сечкање е светла и шарена. Оваа табла за сечење е изработена од калено стакло. Овие уникатни табли за сечење содржат уметнички дела од некои од вашите омилени уметници. Таблата е висока 15 инчи и долга 12 инчи. Тие ќе го разубават и заштитат вашиот шалтер. Тие се отпорни на топлина, не лизгачки стапала и практично нераскинливи! Аглите се заоблени за да помогнат во заштитата на таблата. Вклучени се браници за стапала за да се одржи даската за сечење на место додека се користи. Сечење одбори се печатени и . Оваа Табла за Сечење е Од Каролини Богатства Наутичка категорија на производи. Голем Калено Стакло Сечење Одбор.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата