.

.

Мелиса И Даг Комплет Налепници За Повеќекратна Употреба: Живеалишта, Возила, Град: Налепници

Мелиса И Даг Комплет Налепници За Повеќекратна Употреба: Живеалишта, Возила, Град: Налепници

DEN 2.00

Количината на стоката
Това е достапна

Оваа возбудлива подлога за налепници за повеќекратна употреба 3-пакетот им помага на креативните идеи на зафатените деца навистина да се држат! Секоја подлога вклучува пет сјајни, шарени страници во позадина и многу налепници во стилот на прицврстување за да ги наполнитепотоа излупете и менувајте повторно и повторно. Подлогата За Возила има аеродром, патеки, пристаниште, градилиште и коловоз за да се пополни со над 165 налепници на автомобили, чамци, луѓе и многу повеќе. Подлогата За Живеалишта има фарма, праисториски пејзаж, пустинска оаза, џунгла и длабоко сино море, плус над 150 налепници на животни и луѓе. Мојот Град вклучува сцени од училиште, самопослуга, ресторан, болница и противпожарна куќа, како и над 200 налепници на луѓе, возила, мебел и додатоци. 3 екстра големи влошки за активност на налепници за повеќекратна употреба. Влошки функција Возила, Живеалишта, И мојот град теми. Секоја подлога вклучува пет сјајни, шарени позадини и 150+ налепници. Репозиционирајте ги налепниците во стилот на прилепување повторно и повторно. Одлично за фини моторни вештини, координација рака-око, наративно размислување и креативно изразување.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата