.

.

Бебе Жив Малку Стилови, Забава Во Сонцето облека За Мали Кукла Облека

Бебе Жив Малку Стилови, Забава Во Сонцето облека За Мали Кукла Облека

DEN 79.52

Количината на стоката
Това е достапна

Со Малку Од Бебе Живи мали стилови тематски пакети за облекување (секоја продадена одделно), вашите мали кукли ќе бидат подготвени за речиси секоја игра авантура (секоја кукла се продава одделно). Секоја кукла облека и додаток пакет доаѓа со една коса или главата додаток, еден симпатична врвот, едно дно, и чевли! Секое парче во малите стилови тематските пакувања за облекување е со големина-соодветно за вашите Малечки Од кукли За Бебиња Живи мали деца. Изберете од теми, вклучувајќи Забава На Сонце, Вртење во Тутус, Отскокнување доatамот, Барички Во Паркот, Подготвени За Училиште и Роденденска Забава (секоја продадена одделно, предмет на достапност), потоа измешајте и совпаѓајте за да создадете уште послатки изгледи за да откриете повеќе За малите бебиња живи одред за кукли, ликови, мода и додатоци, родителите можат да ги посетат . Бебе Жив и Хасбро и сите поврзани трговски марки и логоа се трговски марки на Хасбро, Ад. Со Малку Од Бебе Живи мали стилови тематски пакети за облекување (секоја продадена одделно), вашите мали кукли ќе бидат подготвени за речиси секоја игра авантура (секоја кукла се продава одделно). Секоја кукла облека и додаток пакет доаѓа со една коса или главата додаток, еден симпатична врвот, едно дно, и чевли! Секое парче во малите стилови тематските пакувања за облекување е со големина-соодветно за вашите Малечки Од кукли За Бебиња Живи мали деца. Изберете од теми, вклучувајќи Забава На Сонце, Вртење во Тутус, Отскокнување доatамот, Барички Во Паркот, Подготвени За Училиште и Роденденска Забава (секоја продадена одделно, предмет на достапност), потоа измешајте и совпаѓајте за да создадете уште послатки изгледи! За да откријат повеќе За малите бебиња живи одред за кукли, ликови, мода и додатоци, родителите можат да ја посетат www.Душо . Бебе Жив и Хасбро и сите поврзани трговски марки и логоа се трговски марки на Хасбро, Ад.Комплетот вклучува фустан, очила за сонце, чанта и чевли за возраст од 3+ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ : Може да се генерираат Мали делови.Површината чиста само.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата