.

.

Хадсон Бебе Новороденче Момче Памук Ромпери, Момче Чуден Куче, 18 Месеци

Хадсон Бебе Новороденче Момче Памук Ромпери, Момче Чуден Куче, 18 Месеци

DEN 216.96

Количината на стоката
Това е достапна

Хадсон бебешките ромпери се суштински дел од гардеробата на бебето. Нашите памучни ромпери имаат симпатични отпечатоци, везови, ленти и цврсти материи и се удобна едноделна облека за вашето малечко. Нашите ромпери се удобни и пријатни за целодневно, секојдневно носење и одлични за потопли температури. Комплетот вклучува памучни ромпери. Направено со 100% памук. Мека, нежна и удобна на кожата на бебето. Оптимално за секојдневна употреба. Достапен, висококвалитетен пакет со вредност.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата