.

.

Викторија К. женски токлен клин рамно

Викторија К. женски токлен клин рамно

DEN 3.33

Количината на стоката
Това е достапна

Пар на женските цврсти клинови на Викторија К, со двојна златна тока низ предниот дел, нуди комбинација на удобност и стил. Гумениот ѓон додава стабилност. Овој трендовски елегантен и шик изглед носи добро во секое време преку денот или ноќта надвор во градот. Елегантен пар станови на Викторија К додаваат талент во вашата секојдневна гардероба. Станови; Клинови; Удобност; Мода; Одење; Лизгања.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата