.

.

Прово Занаетчиски Крикат Над Ридот Кертриџ

Прово Занаетчиски Крикат Над Ридот Кертриџ

DEN 2.00

Количината на стоката
Това е достапна

Прово Занает 2001235 Крикат Над Ридот Кертриџ Помогнете им На најблиските да ги прослават своите триесетти, четириесетти, педесетти или шеесетти роденденски забави Со кертриџот над Ридот! Овој кертриџ вклучува слики и фрази за транспаренти, покани, услуги за забави за кекси и многу повеќе. Ќе ви се допаднат кутиите, светилката и капата што можете да ги направите со овој кертриџ. Со Cricut® Настани касети, ќе имате се што ви треба за да создадете совршен настан за некој посебен! Користете ги најновите Касети Cricut® за да креирате уникатни и привлечни дизајни за секоја пригода. Разновидноста на касетите ќе ги изненади дури и најимагинативните занаетчии. Информации за производот Апликација/Употреба : Декорација Разно Содржина На Пакетот : Настани Кертриџ, над Ридот. Прирачник. Преклопување На Тастатурата. Дополнителни Информации : Користете со сите Машини За Крикут. Создадете покани, украси и услуги за забави. Гарантен период од деведесет (90) дена на СИТЕ касети со БРЕНДИРАНИ слики ИЛИ фонтови.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата