.

.

Женски Кроп Топ и Момчињакратка Дневна Облека, Комплет Од 2 Парчиња

Женски Кроп Топ и Момчињакратка Дневна Облека, Комплет Од 2 Парчиња

DEN 591.84

Количината на стоката
Това е достапна

Атлетски инспирирани силуети изработени со мазна, удобна ткаенина. Стиловите на салон за свилени Впечатоци се совршени околу куќата или работи со парчиња за додавање во вашата гардероба. Овој кроп топ и краток комплет за момчиња е одлично парче под мешавина и совпаѓање или слоевитост со вашите омилени стилови на дневна соба. Прибл. Мерења На Моделот : Висина : 5 '8", Половината : 28", Биста : 34", Колковите : 38". Моделот носи мала големина. Растеглива, мазна лесна ткаенина. Трендовски, врвна силуета со висок врат. Момчињата со среден пораст се вклопуваат со еластична лента и целосна покриеност. Машина За Перење.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата