.

.

Terra and Sky Women's Plus Sime Ruffle Edge Shorts

Terra and Sky Women's Plus Sime Ruffle Edge Shorts

DEN 2.67

Количината на стоката
Това е достапна

Прославете ја топлата сезона во шорцевите на „Рафл Еџ“ на Тера и Скај. Супер-меки, супер стилски, овие шорцеви сигурно ќе се вклопат во вашата летна ротација. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5'11 “, половината : 34”, биста : 41 ”, колкови : 45”. Моделот носи големина : 1x. Висок пораст. Опуштено вклопување. Повлечете стајлинг. Еластична половината со влечење. Криви делфин полите; чипка на чипка. 55% постелнина/45% вискоза. Машина за перење. Увезени. Плус големина шорцеви на рафли за жени од Terra & Sky.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата