.

.

Подарок Свадба Партија Материјали Десктоп Украс Цветни Аранжман Дома Декорација Вештачки Јавор Остава Живи Растенија ГРАНКИ ЦРВЕНИ

Подарок Свадба Партија Материјали Десктоп Украс Цветни Аранжман Дома Декорација Вештачки Јавор Остава Живи Растенија ГРАНКИ

DEN 1.33

Количината на стоката
Това е достапна

Сосема нов и висок квалитет. Вештачки Јавор Остава Живи Растенија Гранки Цветни Аранжман Дома Декорација . Количина : 1 парчиња. Тип : вештачки јавор гранки. Боја : сива, бела, жолта, шампањ, портокалова, црвена, сина, виолетова,. Материјал : пластика, свила. Големина : должина : 53см. Се однесуваат на : дома декор, десктоп украс, фестивал декор, партија декор, подарок и така натаму. Пакет Вклучени : 1* Вештачки Јавор Лисја. . Забелешка : . Поради разликата во светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите. Ве молиме дозволете 0,5-2см разлики поради рачно мерење. Подарок Свадба Партија Материјали Десктоп Украс Цветни Аранжман Дома Декорација Вештачки Јавор Остава Живи Растенија ГРАНКИ ЦРВЕНИ.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата