.

.

LED Сијалица, Канделабра База CAC Јасна Затемнета LED Сијалица, 5W, 500L, 4-Пакет

LED Сијалица, Канделабра База CAC Јасна Затемнета LED Сијалица, 5W, 500L, 4-Пакет

DEN 202.88

Количината на стоката
Това е достапна

Ge Led Диодите нудат извонредна енергетска ефикасност, долготрајни перформанси и правилна осветленост, сето тоа во едно пакување. Користете ја оваа декоративна сијалица GE LED во внатрешни лустери, скали и тела каде t Ge Led Диодите нудат извонредна енергетска ефикасност, долготрајни перформанси и правилна осветленост, сето тоа во едно пакување. Користете ја оваа декоративна сијалица ПРЕДВОДЕНА од ГЕ во внатрешни лустери, скали и тела каде што е видлива сијалицата. Тие се затемнети и го осветлуваат вашиот дом со мека, топла светлина. Користете ја оваа декоративна сијалица ПРЕДВОДЕНА од ГЕ во внатрешни лустери, скали и тела каде што е видлива сијалицата. Благодарение на неговиотesетски дизајн, ОВОЈ GE LED го комплиментира вашиот уред и додава декоративен допир дури и кога светлото е исклучено. Кога е вклучен, ge Led Диодите долг век на траење и ниска употреба на енергија ќе ви помогнат да заштедите пари на енергија.4 Пакет60-вати замена користи само 5-Вати Обезбедува 500 Лумени2700k мека бела светлина изглед CAC свеќа форма со канделабри база за употреба во лустери и скали.Спецификации : Dimmablewatage : 5wbulb финиш : Јасна Боја На Светлина : Мека Бела ДЕКОРАТИВНА LED bulbcandelabra base Bent tip500 Lumens60w Замена Температура На Бојата : 2700 Kelvinrated Живот : 15,000 Часмол : 4.0 Енергија Ѕвезда Одобрени.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата