.

.

Само со мојата големина женски плус големина од 4 џебни фармерки, 2 пакувања, исто така во ситница

Само со мојата големина женски плус големина од 4 џебни фармерки, 2 пакувања, исто така во ситница

DEN 736.00

Количината на стоката
Това е достапна

Сега, во удобна, заштеда на пари со две пакувања, овие фармерки со секој окуција од само мојата големина имаат стилска силуета за подигање. Изработени во ткаенина од памук и истегнување, овие целодневни фармерки помагаат да ве одржуваат пријатно цел ден од работа до викенд забава. Спарете го со омилениот мета или врв и добро сте да одите. Материјал : 79% памук/20% полиестер/1% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : 2 фармерки. Големина : Моделот е 5’11 ”и носи големина 1x. Fit : Bootcut. Подигнување и инсејм : Висок пораст; 31 ”inseam. Затворање : Стил на влечење. Ockебови : 2 џебови од предни лажички; 2 џебови. Карактеристики : еластична половината за дополнителна удобност; истегнете тексас. Plusенски плус фармерки за влечење на подигање од само моја големина.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата