.

.

Бесконечен летен маж со долг ракав UPF 30+ осип чувар

Бесконечен летен маж со долг ракав UPF 30+ осип чувар

DEN 239.84

Количината на стоката
Това е достапна

Менс бескрајно лето 4 пат Стеганска кошула со брзо суво, отфрлање на вода, управување со влага и технологија UPF 30+. 4 пат за истегнување, управување со фитили на влага, брзо суво, отфрлање на вода, UPF 30+.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата