.

.

Гроздобер Етничка Графичка Блуза За Печатење Машки Летни Кошули Маица Со Кратки Ракави За Мажи Секојдневна Опуштена Облека За Маици Со Тркалезен Врат Модни Врвови

Гроздобер Етничка Графичка Блуза За Печатење Машки Летни Кошули Маица Со Кратки Ракави За Мажи Секојдневна Опуштена Облека За

DEN 239.84

Количината на стоката
Това е достапна

ХАПИМО Гроздобер Етничка Графичка Блуза За Печатење Машки Летни Кошули Маица Со Кратки Ракави За Мажи Секојдневна Опуштена Облека За Маици Со Тркалезен Врат Модни Врвови Сина Лear Почитуван Клиент,Добредојдовте Во Продавницата ХАПИМО (◕ ᴗ ◕ ✿)❀ ☜. ❀ ❀ ❀ Колку повеќе купувате, толку повеќе заштедувате реклами. ❀ ❀ ❀Ви посакувам пријатно шопинг искуство ВО хапимо.Дознајте повеќе ЗА Облеката ХАПИМО со посета На Нашата Страница На Брендот. ❀ ❀ ❀Азија Големина Забелешка ! ! ! Attention внимание : Азиската Големина Е околу една/две големини помала ОД големината на сад. ❀❀❀. ПРИЈАТЕЛСКИ СОВЕТИ. ❀Внимателно споредете ја табелата со големини, а потоа изберете го производот што ви одговара. Можете да ја видите табелата со големини на сликата на производот. Ако сакате широка облека, нарачајте облека за една големина поголема.❀ . ❀Поради фотографијата и светлината на различни монитори, ве молиме дозволете некои разлики во бојата.❀ . ❀Измијте ги одделно од другите бои за облека за прв пат, а потоа измијте ги во вода под 30 степени.❀ . Нега на облека : Машина Или Рачно Перење Со Ладна Вода/Закачете Или Исушете Ја Линијата/Без Белило/Без Хемиско Чистење.❀ ❀ Ве молиме Внимателно прочитајте Ја Табелата Со Големини Пред да нарачате.❀ . П&А : . П1 : Дали ќе се намали или избледи?. А1 : имавме направи некои тест, и ветување дека ќе победи?т смалуваат или бледнеат по миењето. П2 : дали е иста боја како на сликата?. А2 : се трудиме најдобро да направиме боја е иста со нашите кошули, но ве молиме знајте дека бојата може да биде посветла или потемна поради различниот дисплеј на КОМПЈУТЕРОТ.Клучни зборови : за мажи маици за мажи модни каубојски кошули црни тренингот топ долг ракав сонце кошула машки пливање кошули долги ракави подароци за мажи над 50 пурпурни кошули за мажи колеџ маици машки новина маици мрзливи маици за мажи црвена графичка маица канцелариски маици машка компресија кошула вистински мускулни кошули фустан кошула за мажи свежи чисти маици мажите кријат стомачни мажи графички маици темноцрвена машка кошула со кратки ракави пот кошули, мажи примитивни конјункто депортиво каки за големина : големина на с. : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 100см/39.37 "Ракав : 20см/7.87" Рамо : 42см/16.54 "Должина : 81см/31.89". големина : м големина. : СРЕДНО САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 104см/40.94 "Ракав : 21см/8.27" Рамо : 44см/17.32 "Должина : 83см/32.68". големина : Л големина. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 108см/42.52 "Ракав : 22см/8.66" Рамо : 46см/18.11 "Должина : 85см/33.46". големина : XL големина. : Х-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 112см/44.09 "Ракав : 23см/9.06" Рамо : 47см/18.50 "Должина : 87см/34.25". големина : XXL големина. : ХХ-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 120см/47.24 "Ракав : 24см/9.45" Рамо : 48см/18.90 "Должина : 89см/35.04" ● Измешајте го вашиот стил ● - оваа облека е совршен предмет на трендовски и удобност. Спарете го со вашите секојдневни облеки за да го зачините вашиот стил. ●Удобно носење-Доживејте максимална удобност со оваа облека. Мекиот материјал и погоден за секоја пригода. €Трендовски дизајн q-Оваа облека може да се пофали со уникатен и трендовски дизајн кој ќе ви помогне да се истакнете. Без разлика дали одите на прошетка или ја погодувате забавата, оваа облека е совршена за секој амбиент. Quality sured q-оваа облека е направена од удобен квалитетен материјал кој обезбедува издржливост . Со соодветна грижа и одржување, може да трае со години. ●Гарантирано задоволство-ако не сте целосно задоволни со вашето купување, ние нудиме гаранција за враќање на парите. Само контактирајте не.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата