.

.

Лажичка женска руфла пукаше миди здолниште на половината

Лажичка женска руфла пукаше миди здолниште на половината

DEN 399.84

Количината на стоката
Това е достапна

Рафта на лажицата мирисна миди здолниште .. знаеме дека ќе биде фаворит засекогаш. Ниво на рафли се спуштаат до целосен полите за да му дадат на здолништето незаборавно, флеки во форма, додека лесната крепска тежина дава без напор замав на секој чекор. Врвните работи со нашите координативни смачкани култури за шик ансамбл. Исклучиво на. Материјал : 92% рајон/7% полиестер/1% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5-9-1/2 ”и носи големина S. одговара : опуштено. Должина : Силуета А-линија; 31 ”долг. Затворање : стајлинг за влечење; Еластична половината. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Замачкана половината; Ниво на руфли; нелиран. Руфл пукаше миди здолниште за половината за жени. Лажичка. Запознајте ги вашите задолжителни. Инспирирајте се со забава, флертни парчиња, најновите трендови и некои неочекувани откритија. Еве сега-вашето барате сè што правите.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата