.

.

Атлетски дела момчиња fau sherpa-обложени худи и џогер панталони 2 парчиња сет, големини 4- & хаски

Атлетски дела момчиња fau sherpa-обложени худи и џогер панталони 2 парчиња сет, големини 4- & хаски

DEN 288.00

Количината на стоката
Това е достапна

Тој е во комплет и подготвен за ладно време со оваа факс-обложена со качулка и џогерска облека поставена од атлетски дела! Изработена од лесна ткаенина со меко и пријатно крзно од крзно, овој сет му помага да остане топло и пријатно во текот на денот. Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сетот за облека со 2 парчиња вклучува : еден худи и еден пар џогери. Худи : Опуштено вклопување; прикачен аспиратор; стил на пуловер; долги ракави; Kangеб на кенгур однапред; ребрести манжетни; Поставата за факс Шерпа. Јогерс : опуштено вклопување; Повлечен стил; еластична половината со влечење; Две странични џебови на цвест. 2-парчиња Фаукс Шерпа-обложена Худи и Јогерс облека поставена за момчиња од атлетски дела.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата