.

.

Кетрин Маландрино женски долг ракав Француски Тери Топ и панталони сет, 2-парчиња

Кетрин Маландрино женски долг ракав Француски Тери Топ и панталони сет, 2-парчиња

DEN 1.67

Количината на стоката
Това е достапна

Сонувачка удобност и тотална мекост. Започнете, опуштете се и уживајте во пријатното чувство на дводелниот француски француски пижама на Кетрин Маланддрино. Врвно пријатно и стилски исто така, овој сет е исто така одличен избор за дневно живеење. Материјал : 95% полиестер/5% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : Пижама Топ и џогери. Врвни карактеристики : опуштено вклопување; стил на пуловер; V-neckline; долги ракави; Сеопфатна шема; Супер-мек Француски Тери ткаенина. Карактеристики на џогерс : стилизирање на влечење; еластична лента за половината; Заштитена нога со еластични манжетни; Сеопфатна шема; Супер-мек Француски Тери ткаенина. Француски Тери со долг ракав Топ и Пижама на џогерс се поставуваат за жени од Кетрин Маланддрино.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата