.

.

Жив Доказ Навивам Шампон оз

Жив Доказ Навивам Шампон оз

DEN 127.68

Количината на стоката
Това е достапна

Што е тоа : денот На Миење штотуку стана полесен. Овој кремаст шампон со ниска пена се напојува од Нашиот Здрав Комплекс За Виткање за нежно чистење, без соголување на косата. На сите типови на виткање обезбедува избалансирана кондиција за посилни, подефинирани кадрици, директно од тушот. Што прави : формулите За Шампон За Виткање и Регенератор се нашата најконзистенција и имаат подебела конзистентност. Држете го капачето отворено кога ќе го протресете производот за да го издадете. Што друго треба да знаете : Супериорно лизгање за бестежинско отплеткување; Ја Подобрува дефиницијата за вашите кадрици; Кремаста, ниска пена за ефикасно отстранување на производот за стилизирање; *По една употреба На Шампон Намалете ја потребната количина на работа со четки. Одбијте нечистотија и масло. Создава бестежински, невидлив штит.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата