.

.

Girlsојо Сива девојки сјајни графички маици, 2-пакувања, големини 4-16

Girlsојо Сива девојки сјајни графички маици, 2-пакувања, големини 4-16

DEN 399.84

Количината на стоката
Това е достапна

Двојно забава со двојно графички графички тимови на Јојо Сива. The Tees со кратки ракави има кул графички отпечатоци на Jојо и станува моментален хит со гардеробата на вашето мало девојче. Вклучува две маици. Екипаж. Кратки ракави. Заоблен полите. Графички детали. © Виаком, сите права се задржани. 60% памук/40% полиестер. Машина за перење. Увезени. Графички маички на девојчињата Јојо Сива.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата