.

.

Ociviesr Прашка Две Контролни Половини Високи Женски Костими За Капење Костим За Капење Стомак Бикини Костими За Капење Танкини Сет

Ociviesr Прашка Две Контролни Половини Високи Женски Костими За Капење Костим За Капење Стомак Бикини Костими За Капење Танкини

DEN 319.84

Количината на стоката
Това е достапна

Пакетот вклучува : 1сет костим за капење (содржи подлога за градите). Прилика : одмор На Плажа, облека за плажа, базен, забава во базен, СПА ЦЕНТАР, нуркање, нуркање, сурфање, хаваи, меден месец итн. Големина : S-XL.3. Повлечете го затворањето. Висок струк, добро покријте го стомакот. Материјал : Полиестер. Тип на костим за капење : Дводелен костим за пливање. 5. Рачно Миење и Закачување Суво. Препорачуваме Со Ладна Вода. Не Користете . 2. Широките ремени и поместениот градник за склекови, обезбедуваат максимална поддршка. Пол : Жени. Дизајн : Висок струк. 1. Големината може да биде 1-2см/1 инчен неточност поради мерење на рацете. 2. Вистинската боја може малку да варира од сликата поради светлосните ефекти и поставките за следење, ви благодариме за вашето разбирање!. Сезона : Лето. Стил : . 1. Изработен од мека ткаенина за брзо сушење, удобен е и издржлив. Тип на поддршка : Жица . Тип на шема : Боја За Вратоврска. 4. Светла боја и печатење со боја на вратоврска прават атрактивен и зачудувачки изглед, ве прават заводливи меѓу толпата.Големина шема : . Големина : С Големина НА САД : 4 Велика Британија Големина : 8 ГОЛЕМИНА НА ЕУ : 34 Биста : 82-90см/32.28"-35.43" Половината : 67-71см/26.38"-27.95" : 88-94см/34.65"-37.01"Големина : М Големина НА САД : 6 Велика Британија Големина : 10 Големина НА ЕУ : 36 Биста : 88-94см/34.65"-37.01" ПОЛОВИНАТА : 72-76см/28.35"-29.92" : 92-100см/36.22"-39.37"големина : л големина на сад : 8 велика британија големина : 12 еу големина : 38 биста : 92-100см/36.22"-39.37" половината : 77-81см/30.31"-31.89" : 98-106см/38.58"-41.73"големина : xl сад големина : 10 велика британија големина : 14 еу големина : 40 биста : 98-106см/38.58"-41.73" половината : 82-86см/32.28"-33.86" : 104-112см/40.94"-44.09" материјал : полиестер. 2. Широките Ремени и Поместениот Градник За Склекови, Обезбедуваат Максимална Поддршка. Пол : Жени. Прилика : Одмор На Плажа, Облека За Плажа, Базен, Забава Во Базен, СПА ЦЕНТАР, Нуркање, Нуркање, Сурфање, Хаваи, Меден Месец Итн. Големина : S-XL.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата